SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 450 379 Kč
(31 367 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Karakocalı Cd., Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha110 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the popular Oba district of Alanya, this modern 2+1 apartment offers a comfortable lifestyle and strong investment potential. The property ...

Zařízený
Stáří nabídky: 105 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Karakocalı Cd., Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BEST HOUSE ALANYA