SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 463 912 Kč
(47 512 Kč / m²)
Prodej
3+1
115 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

DAS IST ALANYA VON SEINER BESTEN SEITE! LUXUS-DUPLEX IN TOPLAGE & BURGBLICK | BESTHOME-QUALITÄT! Diese außergewöhnlich schöne 2+1 Duplex-Wohnung befin...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Zařízený
Stáří nabídky: 161 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

New Day Property