SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 391 847 Kč
(45 608 Kč / m²)
Prodej
4+1
184 m²
Oba Mahallesi

místnosti4+1
plocha184 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 245 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri