SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 497 409 Kč
(37 478 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

STILVOLLE WOHNUNG IN OBA/ALANYA – 600 M ZUM STRAND, AUFENTHALTSGENEHMIGUNG MÖGLICH & RENOMMIERTE BAUQUALITÄT  Diese stilvolle Wohnung befindet sich in...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorZabezpečeníPo rekonstrukci

Zařízený
Stáří nabídky: 258 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

New Day Property