SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 298 636 Kč
(35 364 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Merkez Mahallesi

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 and 2 Bedroom Apartments in a Pool Complex in Adnan Menderes, Yalova
Yalova, which stands out for its proximity to major cities such as Istanbul, Bu...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatná kuchyněKuchyňské spotřebičeVysoké stropyZabezpečeníPo rekonstrukci

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 167 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Merkez Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE