SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 041 114 Kč
(83 904 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 140 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi