SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 656 074 Kč
(60 510 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
Güllabici Sokağı, Kuloğlu Mahallesi

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2.5+1 apartment for sale in Cihangir, Istanbul's heartland, is located in Beyoğlu, one of Istanbul's most established and culturally rich distric...

Zařízený
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Güllabici Sokağı, Kuloğlu Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes of Turkey