SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl, vysoké stropy
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 891 975 Kč
(65 638 Kč / m²)
Prodej
3+1
105 m²
Rasathane Caddesi, Küçüksu Mahallesi

místnosti3+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

الشقة للبيع يقع في أوسكودار. أوسكودار هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تحدها مناطق بيكوز وعمرانية وكاديكوي وأتا شهير. تشتهر المنطقة بأهميتها...

Ostatní
Stáří nabídky: 137 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rasathane Caddesi, Küçüksu Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi