SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 748 565 Kč
(42 286 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Kemerkaya Mahallesi

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Architecturally Designed Apartments with Sea View for Sale in Has Atlantis Complex
These stylish and modern designed apartments for sale in Yalıncak O...

Ostatní
Stáří nabídky: 485 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kemerkaya Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE