SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 065 487 Kč
(37 554 Kč / m²)
Prodej
1+1
55 m²
Kemerağzı Mahallesi

místnosti1+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-, 2- and 3-Bedroom Terraced Properties for Sale in Aksu Altıntaş
The properties are located in the Altıntaş area of Aksu district in Antalya. The re...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Kemerağzı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE