SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 618 960 Kč
(76 983 Kč / m²)
Prodej
1+1
60 m²
Kemerağzı Mahallesi

místnosti1+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Properties with Rich Complex Facilities within Walking Distance of the Beach in Antalya Kundu
The properties are located in Kundu, an attraction and t...

Podlaží:
1. podlaží z 8
Stáří nabídky: 153 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kemerağzı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE