SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 554 040 Kč
(45 608 Kč / m²)
Prodej
1+1
56 m²
Kemerağzı Mahallesi

místnosti1+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Centrally Located Apartments with Rich On-Site Facilities in Antalya Altıntaş
Altıntaş, one of Antalya’s rapidly developing areas, stands out for both...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 167 dní
Aktualizováno: 94 dní

Lokalita

Kemerağzı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE