SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 045 042 Kč
(143 442 Kč / m²)
Prodej
3+1
77 m²
Rumeli Caddesi, Kayışdağı Mahallesi

místnosti3+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Atasehir. Atasehir is a district located on the Asian side of Istanbul. It is considered one of the most modern a...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Sprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rumeli Caddesi, Kayışdağı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak