SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 628 321 Kč
(66 402 Kč / m²)
Prodej
4+1
145 m²
Kayabaşı Mahallesi

místnosti4+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments for Investment on the Main Transportation Route in Başakşehir Istanbul
The apartments for sale in Başakşehir Istanbul, located on the main ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kayabaşı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE