SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 647 932 Kč
(105 463 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi

místnosti3+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

الشقة للبيع يقع في كوتشوك شكمجة. كوتشوك شكمجة هي منطقة في الجانب الأوروبي من محافظة اسطنبول. تقع على الساحل الغربي لإسطنبول ، على شواطئ بحر مرمرة. يبع...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičePodlažíVýhledPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi