SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 163 795 Kč
(89 547 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Kalkan

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 & 3-Bedroom Sea View Luxurious Apartments in a Complex with a Pool in Kalkan Turkey
Kalkan is situated on the western side of Antalya and is one of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Kalkan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE