SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 982 654 Kč
(70 384 Kč / m²)
Prodej
1+1
85 m²
Harbiye Mahallesi

místnosti1+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ready-to-Move Apartments with City and Valley Views in Ankara
The apartments for sale are located in Ankara Çankaya. The luxe apartments offer a prest...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledZabezpečeníOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 167 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Harbiye Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE