SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 492 226 Kč
(162 557 Kč / m²)
Prodej
1+1
83 m²
Güzeloba Mahallesi

místnosti1+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea, Waterfall, and Mountain Views Apartments for Sale in Antalya Lara
Antalya, with approximately 300 sunny days a year, is one of the most beloved...

Ostatní
Stáří nabídky: 153 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Güzeloba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE