SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 833 344 Kč
(35 354 Kč / m²)
Prodej
3+1
165 m²
Güzeloba Mahallesi

místnosti3+1
plocha165 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Advantageous Apartment Close to The Sea and All Amenities in Güzeloba
The apartment is located in the Güzeloba Neighborhood of Antalya's Muratpaşa dis...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 124 dní

Lokalita

Güzeloba Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE