SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 470 637 Kč
(94 321 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
Güller Pınarı Mahallesi

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Castle and Sea View Flats in Alanya Center
The center of Alanya is one of the most beautiful places in the region, offering sea views and streets line...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledZabezpečeníPračkaKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 151 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

Güller Pınarı Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE