SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 508 214 Kč
(37 568 Kč / m²)
Prodej
4+1
120 m²
Gazi Mahallesi

místnosti4+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق فسيحة في مجمع مع وسائل الراحة الغنية في إزمير مينيمن
تقع الشقق الجاهزة للسكن في منطقة أولوكنت في منطقة منيمن المشهورة بهوائها النقي في مدينة إزمير...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněDlažbaZabezpečeníKuchyňské spotřebičePračkaChytrá zařízeníVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Gazi Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate