SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 359 812 Kč
(84 682 Kč / m²)
Prodej
3+1
205 m²
Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi

místnosti3+1
plocha205 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

الشقة للبيع يقع في شيشلي. اسطنبول شيشلي هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أكثر المناطق المركزية اكتظاظًا بالسكان في المدينة. ي...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutZařízený

Zařízený
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi