SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 040 448 Kč
(40 539 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Keykubat Bulvarı, Fığla Mahallesi

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BHV-867For sale: a bright and spacious 1+1 apartment of 75 m², located on the 4th floor of a well-known residential complex in Cikcilli. The apartment...

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Keykubat Bulvarı, Fığla Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Best House Alanya