SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 525 774 Kč
(57 607 Kč / m²)
Prodej
4+1
148 m²
İstanbul Caddesi, Fatih Mahallesi

místnosti4+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Kucukcekmece. Kucukcekmece is a district in the European side of Istanbul province. It is located on the west coa...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 283 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

İstanbul Caddesi, Fatih Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak