SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 724 098 Kč
(51 724 Kč / m²)
Prodej
1+1
72 m²
Abdibey Sokağı, Eğitim Mahallesi

místnosti1+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 1+1 apartment for sale in a gated community in Kadıköy, Istanbul, is located on the Anatolian side of the city. Kadıköy is one of the most popula...

Zařízený
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Abdibey Sokağı, Eğitim Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes of Turkey