SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 451 395 Kč
(23 009 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Çınarcık

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments in a Complex with Unique Sea Views in Yalova Çınarcık
Yalova is a rapidly developing city as one of the prominent places to live with its p...

Podlaží:
5. podlaží z 5
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Çınarcık
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE