SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 711 816 Kč
(51 926 Kč / m²)
Prodej
1+1
110 m²
Tugayoğlu sokak, Cikcilli Mahallesi

místnosti1+1
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Description:This spacious and fully furnished 2+1 apartment in Alanya offers comfortable living with rich social facilities. It is also eligible for r...

Zařízený
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Tugayoğlu sokak, Cikcilli Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ogenus Property