SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 695 168 Kč
(32 132 Kč / m²)
Prodej
3+1
115 m²
Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi

místnosti3+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ZENTRAL WOHNEN MIT PARKBLICK – HELLE & GROSE WOHNUNG IN ALANYA/CIKCILLI | AUFENTHALTSERLAUBNIS MÖGLICH Diese voll möblierte 2-Zimmer-Wohnung befindet ...

Zařízený
Stáří nabídky: 316 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Cikcikli Bulvarı, Cikcilli Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

New Day Property