SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 939 804 Kč
(35 999 Kč / m²)
Prodej
5+1
165 m²
827. Sokak, Cengizhan Mahallesi

místnosti5+1
plocha165 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

شقق جاهزة للسكن مطلة على المدينة في أنقرة
شقق تقع في منطقة ذات طلب كبير في ماماك، أنقرة وعلى مقربة من مشروع المترو الجديد. ماماك هي واحدة من أكثر مناط...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatná kuchyněDřevěná podlahaSprchový koutZabezpečeníKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

827. Sokak, Cengizhan Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate