SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 337 852 Kč
(23 471 Kč / m²)
Prodej
1+1
57 m²
Çankaya Mahallesi

místnosti1+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-Bedroom Investment Apartment in Mersin Mezitli
Mersin, one of the prominent cities of the Mediterranean, continues to attract both local and foreign...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Çankaya Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE