SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 851 825 Kč
(103 704 Kč / m²)
Prodej
5+1
230 m²
Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi

místnosti5+1
plocha230 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi