SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 770 838 Kč
(46 963 Kč / m²)
Prodej
1+1
59 m²
Birlik Mahallesi

místnosti1+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Newly Built Valley View Apartments in Ankara Çankaya
These valley-view apartments are in Çankaya, one of Ankara’s most prestigious districts, known fo...

Ostatní
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Birlik Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE