SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 270 612 Kč
(36 457 Kč / m²)
Prodej
4+1
172 m²
Binbirdirek Mahallesi

místnosti4+1
plocha172 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Beylikduzu, Istanbul Beylikduzu district is located on the European side of Istanbul. The district has shown rapi...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 139 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed