SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 311 709 Kč
(46 410 Kč / m²)
Prodej
3+1
136 m²
Binbirdirek Mahallesi

místnosti3+1
plocha136 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Maltepe. Maltepe is a district located on the Asian side of Istanbul. It is located on the coast of the Marmara S...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Sprchový koutSamostatná kuchyněZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 144 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed