SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 202 513 Kč
(76 688 Kč / m²)
Prodej
4+1
120 m²
Binbirdirek Mahallesi

místnosti4+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Uskudar. Uskudar is a district located on the Asian side of Istanbul. It is bordered by the districts of Beykoz, ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečeníVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 264 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Binbirdirek Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak