SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 226 718 Kč
(41 814 Kč / m²)
Prodej
2+1
125 m²
Belek Mahallesi

místnosti2+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Well Designed Investment Flats Near the Golf Course and the Beach in Belek Antalya
The flats are situated in Belek, Antalya. Belek is a popular holida...

Ostatní
Stáří nabídky: 166 dní
Aktualizováno: 166 dní

Lokalita

Belek Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE