SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 260 266 Kč
(131 507 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Yeter Sk., Altıntaş Mahallesi

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Türkiye'nin tatil cenneti Antalya’da Buy Home Antalya firması yepyeni gayrimenkul projeleri ile cazibesini bir kat daha artırıyor.
Güvenilir tapu dev...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Yeter Sk., Altıntaş Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti