SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 328 887 Kč
(57 395 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Alemdar Caddesi, Alemdar Mahallesi

místnostiAtypický
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

This chic 1-bedroom apartment, fully furnished, is located on Basın Ekspres Road in Bagcılar, Istanbul. Situated in a newly constructed building, the...

Zařízený
Stáří nabídky: 329 dní
Aktualizováno: 267 dní

Lokalita

Alemdar Caddesi, Alemdar Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustPoint

Görkem Ekiz