SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 685 103 Kč
(38 155 Kč / m²)
Prodej
4+1
149 m²
Yavansu Yolu Cd.

místnosti4+1
plocha149 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

شقق مطلة على البحر والمدينة في عين الطير في كوشاداسي أيدين
تقع الشقق التي تتمتع بإطلالة شاملة على بحر إيجة على أرض صخرية في كوشاداسي على ارتفاع 200 مت...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Yavansu Yolu Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate