SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 648 538 Kč
(60 809 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Gazipaşa Cd.

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to your dream home, where elegance meets comfort in a perfect blend of modern convenience and timeless design. This stunning property offers a...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatné wcVanaSprchový koutKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Gazipaşa Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment