SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 823 274 Kč
(36 465 Kč / m²)
Prodej
2+1
50 m²
Atatürk Caddesi

místnosti2+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ID 52421+1 Apartment in Mahmutlar, 500 Meters from the SeaArea: 50 m²Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Furnished: YesFloor: 2Distance to the Sea: ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AYVAZOGLU HOMES