SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 159 502 Kč
(18 907 Kč / m²)
Prodej
Atypický
220 m²
Alanya Kavşağı

místnostiAtypický
plocha220 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment — 220 m², furnished, equipped and with infrastructure A spacious and bright 3+1 apartment is offered for sale, located on the 4th floor of a...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Alanya Kavşağı
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment