SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 293 095 Kč
(30 388 Kč / m²)
Prodej
Atypický
240 m²
Gazipaşa Cd.

místnostiAtypický
plocha240 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious furnished villa 240 m² in Gold City complex with sea view For sale is a two-storey detached villa in the picturesque area of Kargicak, locate...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Gazipaşa Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Basic Apartment