SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 675 857 Kč
(52 468 Kč / m²)
Prodej
2+1
51 m²
Aydin Sokak

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Investitionswohnungen zum Verkauf in Avsallar, Alanya mit 51 bis 97 m² in drei 8-stöckigen Blöcken, 850 m vom Meer entfernt. Mit Kino, Innenpool, türk...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Aydin Sokak
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alanya Eiendom Real Estate