SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 994 615 Kč
(33 244 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Atatürk Caddesi

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

ARCHITEKTUR-HIGHLIGHT IN NEUBAUANLAGE - MODERNE 1+1 WOHNUNG MIT POOLBLICK IN ALANYA  In Mahmutlar / Alanya, 900 Meter vom Strand entfernt, erwartet Si...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

New Day Property