SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 478 273 Kč
(31 621 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Park Cd.

místnosti3+1
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ID 5230Garden duplex 50 meters from the seaArea: 110 m²Layout: 2+1 | Bathroom: 1 | Balconies: 2Furnished: YesYear built: 2014Distance to the sea: 50 m...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Park Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AYVAZOGLU HOMES