SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 228 742 Kč
(93 370 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
İsa Küçülmez Caddesi

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ID 5178Investment property — hotel concept, delivery in 2027Area: 56 m² | Floor: 1Layout: 1+1 | Bathroom: 1 | Balcony: 1Completion date: January 1, 20...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

İsa Küçülmez Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AYVAZOGLU HOMES