SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 026 784 Kč
(94 433 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Aytepe Caddesi

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Seafront apartments with 5-star hotel comfort for sale in Didim Altinkum. An exceptional living opportunity in Didim Altinkum Camlik Mahallesi. This n...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Aytepe Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ROYAL HOMES İNŞAAT TİC LTD ŞTİ