SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 211 810 Kč
(31 597 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
225. Cadde

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

شقة بغرفتي نوم للبيع في موقع مميز في مرسين، أرباشباشيش
تتميز هذه الشقة بغرفتي نوم بتصميم عملي، حيث تضم غرفة معيشة واسعة، ومطبخاً مفتوحاً، وحماماً رئيس...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaDlažbaOtevřený obývací prostorSamostatné wcVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 86 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

225. Cadde
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Antalya Homes