SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 444 729 Kč
(38 824 Kč / m²)
Prodej
3+1
166 m²
Trabzon Caddesi

místnosti3+1
plocha166 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stylish Apartments in Luxe Complex Close to Sea in Trabzon Yomra
The apartments are situated in a luxe complex close to the sea in the Yomra district ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatná kuchyněVanaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloZařízenýVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 166 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Trabzon Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE